top of page
Tyrkysový Léto Fotka Pláž Citát Post na Facebook.jpg

Kariéra

Mně osobně práce ve financích změnila život. Proto tuto stejnou možnost dávám i dalším lidem, kteří o této příležitosti přemýšlejí.

 

Jako tým máme vytvořeno špičkové prostředí, kde můžeme růst, vzdělávat se a efektivně si vybudovat úspěšný život. Třeba hledám zrovna Tebe. Přidej se k nám!

Kolegové v práci

FINANČNÍ SPECIALISTA

Specialista má na starost vedení obchodních jednání s klienty na pobočce nebo přímo u klientů doma. Klientům poskytuje komplexní poradenský servis, hledá nejvhodnější řešení a zlepšuje finanční situaci. Jedná se o pozici s velkým potenciálem a s možností kariérního růstu, kde si specialista může vybrat i manažerskou kariéru. Nabízíme kvalitní vzdělání, klientelu od našich telefonistek, z našich spoluprací a z webových leadů, flexibilní pracovní dobu a spoustu dalších benefitů.

Mladá podnikatelka

ASISTENT/KA

Člen týmu, který je pro nás velmi důležitý až nepostradatelný. Náplní práce asistentky je domlouvání schůzek pro náš tým, organizační a administrativní činnost. Je zde taky možnost krásného motivačního finančního ohodnocení.

Moderní hodinky

TIPAŘ

Tato nabídka je spíše operativní a časově neomezená. Pokud máš ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval naše služby a dáš na nás doporučení, kdy klienta přivedeš k nám, rádi se domluvíme na výhodné spolupráci. Pokud Tě tahle nabídka zaujala, kontaktuj nás.

Napiš mi!

Líbí se Ti některá z nabídek? Nejjednodušší je vyplnit následující formulář nebo napsat do chatu.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Děkuji za odeslání!

Nabídka pracovních pozic může být zajištěna soukromou osobou podnikající tj. panem Dominikem Kunickým nebo zaštítěna společností SMS finance a.s.

bottom of page