top of page
finanční plán
Vastní bydlení
Invetice

SLUŽBY

Komplexní finanční plán

Nastavím dlouhodobý finanční plán, který bude zahrnovat veškeré Vaše cíle, které si budete chtít splnit. Např. Zajištění rodiny, vysněné rodinný dům, krásné auto, kumulace majetku. V tomto plánu počítám s veškerými nástrahami, takže nás nic na této dlouhodobé cestě nepřekvapí. 

Vlastní bydlení

Zajistím Vám financování Vaší vysněné nemovitosti. Provozuji poradenství tak, že vyberu na základě Vaší historie a Vašich potřeb konkrétně pro Vás tu nejvýhodnější variantu. Pokud již hypotéku máte, poradím Vám s jejím refinancováním a získám pro Vás výhodnější podmínky.

Investice

Ochráním Váš finanční majetek před inflací, budeme ji překonávat a zajistím Vám dostatek prostředků pro čerpání renty. Se spoustou klientů řeším předčasný důchod, kdy chtějí v aktivním věku vybudovat takový majetek, který jim zajistí krásné prožití důchodového věku. Vytvářím portfolia od naprosto konzervativních po nějaké dynamičtější. Dále také řeším fondy kvalifikovaných investorů. (Wealth Management)

Pojištění

Firemní výhody

Snížení úvěrové zátěže

Mým cílem je klienty zajistit ve všech aspektech, které na ně venku číhají. Největším strašákem pro klienty je, že nebudou dlouhodobě moct vykonávat jejich práci. Tím pádem nebudou schopni zabezpečit svou rodinu a proto na to kladu takový důraz.

Na odvodech státu Vám ušetřím až 23.000,- korun ročně na jednoho zaměstnance a zároveň zvýším čistý příjem zaměstnanců.

Spousta lidí mezi námi nezvládá své závazky splácet a proto mi dělá obrovskou radost, že s touto problematikou můžu pomoci a sloučit všechny závazky do jednoho nebo refinancovat například nebankovní úvěry. Těmito kroky jsem schopný ušetřit tisíce korun měsíčně.

Zajištění
Firemní výhody
Snížení úvěrové zátěže
bottom of page